Naše zázemí

 
Díky optimálnímu rozmístění skladů a sofistikovanému logistickému systému garantujeme zákazníkům dodání zboží do 3 dnů kdekoliv v ČR (u zboží skladem).
Veškeré potřebné dokumenty ke zboží najdou zákazníci na internetu - náš webový katalog je na trhu se základními chemikáliemi v ČR unikátní!
Naši lidé svým vzděláním, zkušenostmi a zapálením pro věc poskytují zákazníkům profesionální služby.

Skladování a balení
Sklady jsou vybaveny pro skladování pevné i tekuté chemie tak, aby dokázaly pojmout dostatečnou zásobu pro okamžité uspokojení objednávek zákazníků.
V letošním roce připravujeme výstavbu nových skladovacích prostor pro hořlaviny.
Zásobníky, stáčiště, plochy, atd. odpovídají platné "chemické" legislativě a zásadám bezpečnosti a ochrany životního prostředí.
Digitální vážení zajišťuje přesné dávkování zboží do obalů.
Nabízíme flexibilní možnosti balení (pytel, soudek, sud, kontejner 600l, kontejner 1 000l, autocisterna, vlakocisterna a další druhy balení, podle přání zákazníka).

Doprava a logistika
Naše sklady jsou vybaveny železniční vlečkou, manipulační a skladovou technikou.
Všechna naše vozidla jsou vybavena podle mezinárodních předpisů ADR pro převoz chemikálií.
Úspěšně rozvíjíme ekonomicky efektivní systém rozvozů zboží na trasách mezi sklady. Na této trase dokážeme dodat zboží více zákazníkům a zároveň vyzvednout prázdné obaly.

Lidé
OQEMA-tým v současnosti čítá 101 zaměstnanců, z toho 37 je v přímém styku se zákazníky.
Obchodní zástupci jsou geograficky rovnoměrně rozděleni po celém území České republiky, mají tak blízko ke svým zákazníkům.
Pracovnice obchodní administrativy na všech skladech se starají o bezproblémové vyřízení objednávek.
Pracovníci marketingu spolu s obchodním oddělením aktivně zjišťují přání zákazníků a podle nich následně upravují nabídku služeb. Ve spolupráci s renomovanou agenturou Factum-Invenio také pravidelně zjišťujeme spokojenost zákazníků.
Komoditní manažeři nakupují produkty po celém světě. Upevňují vztahy s dodavateli, díky tomu jsme pro některé produkty získali výhradní zastoupení pro ČR. Komoditní manažeři svými odbornými znalostmi pomáhají řešit některé problémy a přání zákazníků.

Web
Na našich webových stránkách (kde se právě nacházíte :-) najdete katalog produktů se všemi dokumenty a informacemi volně ke stažení. Na trhu se základní chemií v ČR věc unikátní.
nase_zazemi_1