Aktuality

 
"EURO - Šarm" se mění na OQEMA
01.01.2018

Logo OQEMA

Vážení obchodní partneři,

EURO – Šarm a současně všechny společnosti skupiny Overlack budou, od 1. ledna 2018, působit po celé Evropě pod značkou OQEMA. Naše nová značka vyjadřuje vizi naší evropské budoucnosti: Chceme rozšířit naši pozici jednoho z předních distributorů chemických specialit, komodit a služeb v Evropě.

Důležité je, že budeme pokračovat v našem podnikání stejně jako dosud. Změníme jen naše jméno - ale ne sami sebe a naše postupy. Tato změna vnějšího vystupování nám umožní posunout se ještě více dopředu v evropském směru. OQEMA stále zůstává rodinným podnikem a naše interní struktury i kontakty na naše pracovníky zůstávají stejné. Všechny naše společnosti budou v budoucnu i nadále hluboce ukotveny na svých regionálních trzích.

Nejdůležitějším pilířem naší strategie je růst. Řídíme se strategií kup a buduj na několik let dopředu, která je tvořena jak akvizicemi na evropském trhu, tak zejména organickým růstem prostřednictvím spokojených dodavatelů, zákazníků a partnerů. V názvu OQEMA vidíme způsob, jak tohoto cíle dosáhnout:

  • OQEMA představuje maximální flexibilitu. Naši zaměstnanci dělají vše pro to, aby zajistili firmám používajícím chemikálie, rychlé a spolehlivé zásobování chemickými produkty v požadovaném množství, na jakékoliv místo a ve správný čas. Tak tomu vždy bylo a tak to zůstane i v budoucnu. Z tohoto důvodu jsme si jako "rozpoznávací faktor" ponechali "O" z názvu skupiny Overlack.

  • OQEMA znamená chemii (chemistry): "QEM". Ta je s námi vždy neodmyslitelně spojena. Děláme vše pro to, abychom vždy našli správné řešení distribuce, zjednodušili procesy a vytvořili vysokou přidanou hodnotu pro naše zákazníky. O to se naši zaměstnanci snaží osobně - každým dnem.

  • OQEMA také znamená "V celé Evropě – All over Europe". Toto zeměpisné upřesnění se odráží v písmenu "A".

Jako společnost OQEMA se snažíme dlouhodobě ovlivňovat a formovat distribuční trh chemikálií. Velice si vážíme toho, že jsme schopni tohoto dosáhnout společně s Vámi, vysoce ceněnými partnery.

Další informace o změně naleznete v článku .

S pozdravem,

Oldřich Zahradník